fbpx
 

Blog

siltnamiai

Geokupole – gamtos lobiai jaukiems namams ir sveikatai

  |   Uncategorized @lt

Geokupolai.lt rengia seminarų ciklą „Po kupolu“ apie valgomų, vaistinių, žydinčių, kvepiančių augalų auginimą moderniuose kupoliniuose šiltnamiuose ir oranžerijose.

 

„Geriausi sprendimai atrandami nagrinėjant gamtoje veikiančius modelius ir principus bei sumaniai pritaikant juos įvairiose srityse – auginant augalus, projektuojant statinius, sveikos gyvensenos pamokose, – teigia Kęstutis Kuoras, įmonės „Geokupolai“ vadovas ir seminarų ciklo iniciatorius bei vienas iš lektorių. – Būtent tokiems atradimams bei jų pritaikymui šiltnamiuose ir oranžerijose skirti seminarai „Po kupolu“.

 

NEMOKAMI seminarai vyks 18.00–20.00 val. specialiai sumontuotame geokupole šalia Vilniaus „Akropolio“ (Ozo g. 25, Vilnius).

 

Liepos 16 d. (ketvirtadienį) gamtinės žemdirbystės pradininkas ir mokytojas Saulius Jasionis pristatys gamtinės žemdirbystės metodus šiltnamyje. Pasak lektoriaus, gamta – geriausias žemdirbys, todėl reikėtų būtent jai patikėti visus žemės reikalus – auginti ne augalus, o dirvą ir jos mikroorganizmus ir taip gauti maksimalų išskirtinės kokybės derlių, apie kokį chemikai ir artojai nė nesvajoja.

 

Liepos 22 d. (trečiadienį) seminare „Geokupolai – šiuolaikiniai pastatai šiltnamiams ir oranžerijoms“ lektorius Kęstutis Kuoras pristatys kupolo formos statinių ypatumus ir paaiškins, kodėl juose geriau jaučiasi žmonės, gausiau dera augalai.

 

Liepos 30 d. (trečiadienį) apie aromatus, skonius ir spalvas namams iš gamtos, sodo ar oranžerijos pasakos Rasa Buslavičienė, „Žolynų namų“ įkūrėja ir vadovė.

 

Daugiau informacijos:

 

Inga Bačelytė
el.p. info@geokupolai.lt, tel. +370 600 16626
www.saulessiltnamiai.lt
Facebook Geokupolai