Pritaikymas

Unikalumas, išskirtinumas, daugiafunkcionalumas…

Viskas ką leidžia Jūsų vaizduotė

Mūsų kompanija projektuoja ir stato individualius stiklo, metalo bei medžio geodezinius kupolus. Mes siūlome daugiau kaip 20 skirtingų geodezinių kupolo modelių, kuriuos galima pritaikyti įvairioms reikmėms. Geodeziniai kupolai yra ekologiški ateities namai, o jų nesenstantis dizainas ir viliojanti estetika suteikia išskirtinumą, jie gali būti suprojektuoti kaip itin modernūs ekologiniai namai, oranžerijos, uždarieji baseinai, prabangūs kurortai, šiltnamiai, observatorijos – galimybės yra neribotos.

Netradicinė vietą jūsų šventei po atviru dangumi. Nauji potyriai džiugins šventės svečius, o išskirtinė aplinka paliks daug įspudžių, kuriuos prisimins dar ilgai. Netradicinė ervė, kuri dvelkia geriausiomis emocijomis ir teigiama energija. Dėl savo architektūrinio funkcionalumo šis pastatas tiks kiekvieno žmogaus skoniui, tad jo pagalba galėsite įgyvendinti įvairiausias įdėjas, kurios sukasi Jūsų galvoje. Galime pasiūlyti lanksčius sprendimu, kaip pavyzdys – geokupolų nuoma.

Naujausia, patentuota technologija, kurią mes naudojame, leidžia mums pasiūlyti aukščiausios kokybės kupolo formos namus tiek struktūriniu, tiek estetiniu požiūriu. Naudojamos moderniausios ir ekologiškiausios medžiagos – plienas, aliuminis, kokybiška mediena, grūdintas laminuotas apsauginis stiklas, kuris gali būti viengubas, dvigubas arba trigubas, su įvairaus skaidrumo arba veidrodinio paviršiaus iš lauko nepermatomomis medžiagomis. Mūsų suprojektuoti kupoliniai namai gali atitikti aukščiausius termoizoliacinius standartus. Mūsų įmonė tvarko visus su statybos leidimais susijusius procesus, o galutinis rezultatas yra gerokai pranašesnis už bet kokius kitus rinkoje esančius standartinius namus. Mes suteikiame konstrukcines, hidroizoliacines ir kitas eksploatacines garantijas mūsų geokupolams. Mūsų gamykla yra įsikūrusi Vilniuje. Statyti kupolinius namus galime bet kurioje Europos Sąjungos šalyje ar už ES ribų, priklausomai nuo projekto.

Lyginant standartinės ir kupolinės pirties statybų kaštus, galime pastebėti, kad 70% kaštų sutaupoma statant apvalią pirtį, nes yra sunaudojama mažiau medžiagų ir pati konstrukcija yra mažesnė. Kupolinė pirtis įkaista žymiai greičiau, o oro temperatūra išsilaiko ilgai ir stabiliai. Pats kupolas yra atsparus temperatūros pokyčiams bei nepalankioms oro sąlygoms, todėl pirties malonumais galėsite mėgautis ir žiemą ir vasarą. Dar vienas labai aktualus privalumas – mobilumas, tad visada atrasite vietą šiam architektūriniam šėdevrui, o pats surinkimas yra labai paprastas, užtrunka iki dviejų dienų. Mūsų platus paslaugų spektras leidžia suteikti klientui platų paslaugų spektrą, tad turime galimybę sukonstruoti bet kokio dydžio kupolinę pirtį, atitinkančia visus Jūsų lūkeščius ir norus.

Oranžerija – vienaukštis, įstiklintas pastatas, kuriame auginami įvairaus tipo augalai. Liaudiškai žmonės tokio tipo konstrukcijas vadina – šiltnamiais, tačiau kaip pastebėjote šio pastato funkcionalumas neturi ribų, viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės. Šios konstrukcijos pagalba suteiksite savo namų eksterjerui išskirtinumo. Šis pastatas su stikliniu stogu ir dideliais langais puikiai tinka šiltų kraštų augalams auginti, tad galime jį drąsiai vadinti – žiemos sodu.  Tai yra visais metų laikais žaliuojanti oazė, kuri gali tapti puikia poilsio vieta. Pagrindinė paskirtis – praplėsti ir paįvairinti savo gyvenamąją erdvę bei susilieti su gamta, tokio tipo pastatai puikiai tinka gamtos mylėtojams, tai gali tapti tarpine zona tarp lauko ir vidaus. Ši vieta skirta netik augalų auginimui, taip pat joje galima, pastačius stalą su kėdėmis, praleisti vakarus su savo artimais žmonėmis ir džiaugtis jaukiais pasikalbėjimais prie arbatos puodelio tiek lietingomis, tiek saulėtomis dienomis. O Viduje integruotos šildymo ir vėdinimo sistemos leidžia jaustis patogiai, šiltai visais metų laikais.

Kupolinis šiltnamis yra itin tvarta konstrukcija, atpari temperatūros pokyčiams ir nepalankioms oro sąlygoms. Pats šviesos pralaidumas kupole yra daug didesnis nei standartiniame šiltnamyje. Pats pastatas yra labai mobilus, jį surinkti užtrunka vieną dieną, o pastatyti galima kur tik širdis geidžia. Kupoliniame šiltnamyje derlius yra kelis kartus didesnis nei standartiniame šiltnamyje.

Vienas iš sprendimo būdų kaip apsaugoti savo baseiną nuo šalto žiemos meto – mūsų geokupolas. Jo diagiafunkcionalumas ir formų lankstumas atveria plačias galimybes, kurios leidžia jį išnaudoti daugelyje sričių, viena iš jų – baseino uždangos. Jis puikiai tinka norint apsisaugoti nuo žiemos speigo, nes pasižymi mažu šilumos pralaidumu. Oro temperatūra  išsilaiko ilgai ir stabiliai. Taip pat jis yra atsparus temperatūros pokyčiams ir nepalankioms žiemos oro sąlygoms, kas ir yra svarbiausia šiuo atveju.

Geokupolo išskirtinumą ir netradiciškumą galima puikiai panaudoti ekspozicinėse erdves, parodose. Tokio tipo renginiuose žmonės nori pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Parodoje ar ekpozicijoje jis gali būti labiausiai akį traukianti vieta, kuri aplink save suburs savo auditoriją. Šį kupolą galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Kūrybiškas kupolo dizainas gali paversti jį ekspoziciniu įrankiu, kuris lengvai ir organiškai įsilieja į aplinką. Jis gali būtu lengvai pritaikomas kaip meno galerija ar studija, ekspozicijos-parodos erdvė. Kaip pastebėjote šio dizaino estetika lengvai pritampa tiek urbanistinėje tiek gamtinėje aplinkoje. Tad drasiai galime sakyti – jo pritaikymo galimybės yra BERIBĖS.