fbpx
 

Geokupolo projektavimas-statyba

Apie gamybos ir projektavimo procesus

Mes įsiklausome į Jūsų norus

Geokupolų projektavimas neatsiejamas nuo pažangių sprendimų taikymo. Šiuolaikiniame pasaulyje statybos sektorius labai sparčiai plečiasi ir tobulėja, ieškoma ekonomiškų ir draugiškų aplinkai sprendimų. Vieni iš svarbiausių yra greitis ir optimalus konstrukcijų bei medžiagų skaičiavimas, pastato patikimumas. Kuo tiksliau įvertinsime išorinius faktorius ir eksploatavimo sąlygas, tuo geriau bus patenkinami kliento poreikiai ir tikslai.

Kaip supratote – pagrindinė mūsų tema ir yra optimalių ir saugių konstrukcijų projektavimas, modeliavimas ir pritaikymas šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Kad geokupolų statyba atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus, siekiama suprojektuoti sferines konstrukcijas su didžiausiu galimų apkrovų rezervu, maksimaliu šiluminės energijos taupymu, pačia geriausia statinio panaudojimo perspektyva.

Tobulas mikroklimatas

Geokupolai – sukurs idealų mikroklimatą. Ši sfera gali būti skaidri, todėl joje bus šviesu, kaip atvirame lauke. Saulės spindulių kiekis reguliuojams jį padidinant arba sumažinant specialiomis užsklandomis. Geokupole galime sukurti pavėsį iš visą laiką žaliuojančios augalų lapijos. Žiemą, kai mūsų krašte saulės šilumos yra mažai, šviesos intensyvumui padidinti galime pasiūlyti veidrodinius sferinius šilumos kolektorius. Kupolo forma atlaiko didesnę apkrovą nei bet kuri kita “stataus kampo” konstrukcija, nes sferoje svoris ir apkrovos paskirstyto tolygiai visame jos paviršiuje.

mikroklimatas

Universalumas

apie-geokupolusx

Žmonėms norintiems turėti laisvą kūrybinę erdvę ir norintiems joje pateikti ką nors išskirtinio, dažnai pritrūksta fantazijos.  Mūsų geokupolas gali būti vienas iš tų išskirtų sprendimų, jis gali atlikti daugiau nei vieną fukciją tai gali būti ir orenžerija-šilnamis, ekspozicinis paviljonas, gyvenamasis namas, vaikų žaidimų aikštelė, baseino uždanga, pirtis…

Kaip supratote, geokupolų projektavimas ir statybos darbai yra gana sudėtingas procesas, reikalaujantis tam tikrų įgūdžių ir meistriškumo.  GEOKUPOLAI komanda yra tam sukaupusi ilgametę patirtį ir pasiūlys pilną paslaugų kompleksą, kurio pagalba Jūsų vizija pavirs realybe, nesvarbu kas tai bebūtų…

ŠVIESA

Šiuose pastatuose yra galimybė turėti labai daug natūralios šviesos. O jeigu neužtenka saulės šviesos intensyvumo rudenį ar pavasarį, tai įrengiama patobulinta GEO-LIGHT sistema ant stulpų-šviestuvų, kurie eina iš grindų ir padidina šviesos efektyvumą kelis kartus. Šios sistemos komplektuojamos ir su veidrodinė sfera, kuri surenka saulės spindulius ir juos koncentruoja numatomam intensyvumui pageidaujamame plote. Todėl šie pastatai yra patys šviesiausi.

SAULĖS ŠILUMOS AKUMULIAVIMAS IR PANAUDOJIMAS

Dieną saulė įšildo kupolo orą. Ore susikaupęs šilumos perteklius tuo pačiu oru perduodamas ir kaupiamas po kupolu mūsų sukurtoje šilumos akumuliatorių sistemoje GEO-ACCU. Šios sistemos pagalba saulėtą dieną oras atvėsinamas sukaupiant visą šilumą į didelį kieto grunto kiekį. Vėsią naktį grunto šiluma grąžinama atgal į pastatą ir taip šildo jo orą.

VĖDINIMAS

Atskiros kupolo dalys varstosi automatiškai nuo įšilusio oro. Taip kupolo oras vėdinasi, jeigu už kupolo sienų esantis oras yra palankus. Kad geokupolų statyba užtikrintų puikias vėdinimo sąlygas, mes sukūrėme patobulintą oro ventiliacijos sistemą GEO-WIND, kuri gerai optimizuoja oro ir šilumos srautus.

PAVĖSIS

Jeigu geokupole nesukūrėte medžių paunksmės, tai mes įrengsime saulės intensyvumą sumažinančią ir protingai valdomą GEO-SHADOW sistemą. Geokupolų projektavimas su šia sistema – tai slenkanti kupolo formos konstrukcija, kuri atspindi nepageidaujamus tiesioginius saulės spindulius ir suteikia Jūsų erdvei gaivų pavėsį.

PAPILDOMAS ŠILDYMAS

Jeigu kupole pasigendama šilumos arba jos reikia daugiau, negu Jums gali duoti saulė ar jos sukaupta akumuliatoriuose, tai tokiu atveju gali būti įrengiama labai efektyvi ir ekonomiška šildymo sistema GEO-HEAT. Tai sferinės konstrukcijos krosnis kupolo centre, kuri visam kupolui užtikrina tolygų konvekcinį ir infraraudonųjų spindulių šildymą kietu, skystu kuru arba dujomis.

STATINIAI

Geokupole galime statyti kokius norime statinius, įrengti sau namus, gimnastikos ar treniruoklių salę, auginti drugelius, veisti tropikų paukščius, atogražų mišką, daržovių šiltnamį ar egzotinių augalų oranžeriją, čia galima įrengti plaukimo baseiną, pirtį, poilsio kambarį, gamybinę bazę, automobilio ar lėktuvo garažą, biurą, ekspozicijų salę.

VANDUO

Jeigu mums reikia vandens augalams ar oro drėgmei palaikyti, tai įrengiamas dirbtinis lietus GEO-RAIN arba įrengiama kapiliarinio laistymo sistema. Ši sistema yra pašildoma geokupole sukaupta šiluma, tad augalai gauna tik šiltą vandenį.

AKUSTIKA

Geokupolas dėl savo sferinių paviršių turi ypatingas akustines charekteristikas. Jeigu lauke yra triukšmas tai jis negali patekti į vidų dėl susidarančių sferiniuose paviršiuose akustinių ``garso užuolaidų``. Kupolo pavišiumi slystančios bangos atmuša visas per jas einančias iš lauko bangas, todėl kupole yra ypatingai gera lauko triukšmų izoliacija. O kupolo vidaus akustika pasižymi tuo, kad neišleidžia garso į išorę ir visas garsas lieka viduje. Todėl net ir tyliai kalbantis žmogus ar grojanti muzika yra gerai girdima iš visų kupolo vidaus vietų.