fbpx

Kas yra GEOKUPOLAI?

GEOKUPOLAI jums siūlo ateities architektūros statinius – geokupolus. Siekiame įkūnyti šios srities architektūros mokslo pasiekimus, išrastas tobulų formų konstrukcijas.

 

GEOKUPOLAI – tobulos geometrijos architektūra, įkvėpta gamtos ir sukurta pasitelkus fizikos, geometrijos bei matematikos žinias.

 

GEOKUPOLAI – segmentiniai pastatai. Mes nusprendėme žengti dar vieną drąsų žingsnį pastatų rinkoje – jums pasiūlyti originalios segmentinės konstrukcijos pastatus. Mūsų konstruktorių suprojektuoti pastatai yra greitai pagaminami, lengvai surenkami, esant poreikiui, išardomi ir nesunkiai perkeliami į naują jų dislokacijos vietą. Jiems tiktų ir nauja sąvoka – mobilūs pastatai.

 

GEOKUPOLAI atsisako tradicinės stačiakampės architektūros stereotipų ir siūlo šiuolaikiniam žmogui visiškai naujus, bet pakankamai ištobulintus ir įvairiems poreikiams pritaikytus kupolinės formos pastatus ir statinius.

 

Šių formų statiniai savo architektūriniais sprendimais kitus statinius pralenkia originalia segmentine, mobilia konstrukcija ir greita statyba.

Geokupolų gamyba – tiek pastatų projektavimas, tiek statyba – trunka pačius trumpiausius terminus, o pritaikymas yra pats plačiausias. Nuo šiltnamio, oranžerijos-žiemos sodo iki gyvenamojo, gamybinio, visuomeninės paskirties statinio ar pastato ant vandens. Netgi pirmieji pastatai kosmoso užkariavimo programose irgi numatyti panašios formos ir konstrukcijos.

Kuo galime jums padėti?

GEOKUPOLAI jums:

Suprojektuos -> Pagamins -> Pastatys -> Prižiūrės -> Aptarnaus pagal naujausius architektūros reikalavimus.

Mūsų specialistai padės juos pritaikyti patiems įvairiausiems jūsų poreikiams, įdiegs naujausią inžinerinę įrangą ir tai padarys kiek galima mažesniais kaštais.

PROJEKTAVIMAS-STATYBA

Pirminiai darbai prasideda nuo detalaus susipažinimo su kliento poreikiais, diskusijos metu išsiaiškinami kliento tikslai, norai, pageidavimai. Tik tuomet pradedami geokupolo projektavimo darbai. Jų metu pasiūlomi klientui keli architektūriniai sprendimai. Išsirinkus tinkamiausią variantą prasideda techninis projekto rengimo procesas, vėliau atliekama geokupolų gamyba ir vykdomi statybos darbai.

Daugiau apie projektavimą-statybą

NUOMA

Planuojate svarbų susitikimą, pristatymą ar šventę? Surenkite jį skaidriame kupole! Ypatingi renginiai vyksta netradicinėse erdvėse. Kupolo skersmuo – nuo 5 m iki 12 m, plotas – nuo 14 iki 110 kv.m. Karkasas – klijuotas medis arba aliuminis. Paviršiaus dangos: skaidrus stiklas ir/arba lakuota fanera. Kupolą atvešime ir sumontuosime Jūsų pageidaujamoje vietoje per 1 dieną.

Daugiau apie nuomą

Kur galima pritaikyti GEOKUPOLUS?

Mūsų kompanija turi plačias geokupolų projektavimo ir konstravimo galimybes. Naujausios projektavimo programos ir technologiniai sprendimai leidžia sukonstruoti bet kokią sferinę konstrukciją. Pagal Jūsų norus sukursime personalizuotą ir išskirtinį geokupolo projektą, kuris atitiks visus jūsų iškeltus tikslus ir pageidavimus.

Renginiai

Šio tipo statiniai vis labiau populiarėja tarp renginių organizatorių, nes yra labai lengvai surenkami bei išardomi. Jiems nereikia pamatų, galima statyti kaip laikiną statinį be ypatingo pagrindo paruošimo.

Daugiau apie paskirtį renginiuose

Saulės šiltnamiai

Kupolas yra įdealus variantas norint suteikti geriausias sąlygas jūsų augalams. Mūsų statinyja nesunku palaikyti idealų mikroklimatą dėl unikalios sferinės konstrukcijos ir mažų šilumos nuostolių.

Daugiau apie paskirtį saulės šilnamiuose

Oranžerijos

Šis architektūrinis meno kūrinys padės ne tik nuolat žaliuoti augalams, bet ir suteiks išskirtinumo Jūsų namo aplinkai, galima bus atsisakyti tradicinių neišvaizdžių šitnamių ir kitų ūkinių pastatų.

Daugiau apie paskirtį oražerijoje

Ekspozicijos

Norite išskirtinės ekpozicijos, kurios metu pristatysite savo meno kūrinius? Geokupolai puikiai tinka šiam darbui, jų architektinis unikalumas ir išskirtinumas sužavės Jūsų ekpozicijos lankytojus.

Daugiau apie paskirį ekspozicijoje

Parodos

Geokupolus vis dažniau renkasi įvairioms kūrybinėms dirbtuvėms, produkcijos pristatymui, parodose ar netgi mugėms. Galime suprojektuoti surenkamą paviljoną jūsų nuolatinėms bei trumpalaikėms parodoms. Tai gera alternatyva jau pabodusioms tradicinėms tentinėms palapinėms.

Daugiau apie paskirtį parodose

Pirtis

Geokupolų gamyba, dėl terminių statinio savybių, puikiai tinka pirčių įrengimui. Jo statybinių medžiagų bei konstrukcijos kaina yra 70 % mažesnė nei standartinės pirties. Kupolas žymiai greičiau įkaista ir temperatūra viduje išsilaiko žymiai ilgiau nei įprastinės formos pirtyse.

Daugiau apie paskirtį pirčių sektoriuje

Baseino uždanga

Dar vienas iš būdų kaip apsaugoti savo baseiną nuo šalto žiemos oro - uždengti geokupolu. Jis pasižymi mažu šilumos pralaidumu, stabilumu.

Daugiau apie paskirtį baseinų dangose

Namas

Kupolinis namas? O kodėl ne? Jis yra 70% ekonomiškesnis dėl mažo statybinių medžiagų kiekio, eksploatuojant taupus dėl mažesių šildymo išlaidų. Didelė interjero ir eksterjero dizaino planavimo laisvė, tad visada turėsite jaukų ir išskirtinį būstą.

Daugiau apie paskirtį NT

Naujienos

daugiau naujienų

Galerija

atidaryti galeriją