fbpx

apie mus ir GEOKUPOLUS

GEOKUPOLAI jums siūlo ateities architektūros statinius – geokupolus. Siekiame įkūnyti šios srities architektūros mokslo pasiekimus, išrastas tobulų formų konstrukcijas.

 

GEOKUPOLAI – tobulos geometrijos architektūra, įkvėpta gamtos ir sukurta pasitelkus fizikos, geometrijos bei matematikos žinias.

 

GEOKUPOLAI – segmentiniai pastatai. Mes nusprendėme žengti dar vieną drąsų žingsnį pastatų rinkoje – Jums pasiūlyti originalios segmentinės konstrukcijos pastatus. Mūsų konstruktorių suprojektuoti pastatai yra greitai pagaminami, lengvai surenkami, esant poreikiui, išardomi ir nesunkiai perkeliami į naują jų dislokacijos vietą. Jiems tiktų ir nauja sąvoka – mobilūs pastatai.

 

GEOKUPOLAI siekia atsisakyti tradicinės stačiakampės architektūros stereotipų ir siūlo šiuolaikiniam žmogui visiškai naujus, bet pakankamai ištobulintus ir įvairiems poreikiams pritaikytus kupolinės formos pastatus ir statinius.

 

Šių formų statiniai savo architektūriniais sprendimais kitus statinius pralenkia originalia segmentine, mobilia konstrukcija ir greita statyba.

apie geokupolus

Šių pastatų projektavimas ir statyba trunka pačius trumpiausius terminus, o pritaikymas yra pats plačiausias. Nuo šiltnamio, oranžerijos – žiemos sodo iki gyvenamojo, gamybinio, visuomeninės paskirties statinio ar pastato ant vandens. Netgi pirmieji pastatai kosmoso užkariavimo programose irgi numatyti panašios formos ir konstrukcijos.

GEOKUPOLAI video

paslaugos

Mūsų bendrovė Jums suprojektuos, pagamins, pastatys, prižiūrės ir aptarnaus šiuos pastatus pagal naujausius architektūros reikalavimus.

 

Mūsų specialistai padės juos pritaikyti patiems įvairiausiems Jūsų poreikiams, įdiegs naujausią inžinerinę įrangą ir tai padarys pačiomis mažiausiomis piniginėmis sąnaudomis.

 

Mūsų bendrovė užsiima ir geokupolų nuoma.

PRITAIKYMAS REIKMĖMS

STATYBA

APTARNAVIMAS

PROJEKTAVIMAS

NUOMA

geokupolų nuoma

Planuojate svarbų susitikimą, pristatymą ar šventę?

 

Surenkite jį skaidriame kupole!
Ypatingi renginiai vyksta netradicinėse erdvėse.

 

Kupolo skersmuo – 12 m., plotas – 100 kv.m.
Karkasas – medžio masyvas.
Danga – skaidrus – baltas tentas.
Kupolą atvešime ir sumontuosime Jūsų pageidaujamoje vietoje per 1–2 darbo dienas.

mūsų

naujienos

naujausios nuotraukos

galerijoje

atidaryti galeriją