Mikroklimatas

Žmogui juk reikalingas IDEALUS MIKROKLIMATAS

mikroklimatas

Geokupolai – sukuria Jums idealų mikroklimatą. Čia sukuriama aplinka, kurioje nėra lietaus arba jis lyja tik tada, kai to norime. Geokupole nėra vėjo arba jis yra silpnas, tik toks, kokio mums reikėtų.

 

Geokupolas skaidrus, todėl jame šviesu, kaip atvirame lauke. Saulės spindulių kiekis reguliuojams jį padidinant arba sumažinant užsklandomis pagal numatytus poreikius. Geokupole galime sukurti pavėsį iš visą laiką žaliuojančių medžių lapijos. Žiemą, kai mūsų krašte saulė žemai, saulės šviesos intensyvumui padidinti panaudojami veidrodiniai sferiniai paviršiai, kurie koncentruoja saulės spindulius norimu metu į numatytą plotą.

ŠIOS SFEROS TURI VISĄ ĮRANGĄ, KURIOS REIKIA MIKROKLIMATUI PALAIKYTI

ŠVIESA

Šiuose pastatuose yra galimybė turėti labai daug natūralios šviesos. O jeigu neužtenka saulės šviesos intensyvumo rudenį ar pavasarį, tai įrengiama patobulinta GEO-LIGHT sistema ant stulpų-šviestuvų, kurie eina iš grindų ir padidina šviesos efektyvumą kelis kartus. Šios sistemos komplektuojamos ir su veidrodinė sfera, kuri surenka saulės spindulius ir juos koncentruoja numatomam intensyvumui pageidaujamame plote. Todėl šie pastatai yra patys šviesiausi.

SAULĖS ŠILUMOS AKUMULIAVIMAS IR PANAUDOJIMAS

Dieną saulė įšildo kupolo orą. Ore susikaupęs šilumos perteklius tuo pačiu oru perduodamas ir kaupiamas po kupolu mūsų sukurtoje šilumos akumuliatorių sistemoje GEO-ACCU. Šios sistemos pagalba saulėtą dieną oras atvėsinamas sukaupiant visą šilumą į didelį kieto grunto kiekį. Vėsią naktį grunto šiluma grąžinama atgal į pastatą ir taip šildo jo orą.

VĖDINIMAS

Atskiros kupolo dalys varstosi automatiškai nuo įšilusio oro. Taip kupolo oras vėdinasi, jeigu už kupolo sienų esantis oras yra palankus. Mes sukūrėme patobulintą oro ventiliacijos sistemą GEO-WIND, kuri gerai optimizuoja oro ir šilumos srautus.

PAVĖSIS

Jeigu geokupole nesukūrėte medžių paunksmės, tai mes įrengsime saulės intensyvumą sumažinančią ir protingai valdomą GEO-SHADOW sistemą. Jos pagrindas - slenkanti kupolo formos konstrukcija, kuri atspindi nepageidaujamus tiesioginius saulės spindulius ir suteikia Jūsų erdvei gaivų pavėsį.

PAPILDOMAS ŠILDYMAS

Jeigu kupole pasigendama šilumos arba jos reikia daugiau, negu Jums gali duoti saulė ar jos sukaupta akumuliatoriuose, tai tokiu atveju gali būti įrengiama labai efektyvi ir ekonomiška šildymo sistema GEO-HEAT. Tai sferinės konstrukcijos krosnis kupolo centre, kuri visam kupolui užtikrina tolygų konvekcinį ir infraraudonųjų spindulių šildymą kietu, skystu kuru arba dujomis.

STATINIAI

Geokupole galime statyti kokius norime statinius, įrengti sau namus, gimnastikos ar treniruoklių salę, auginti drugelius, veisti tropikų paukščius, atogražų mišką, daržovių šiltnamį ar egzotinių augalų oranžeriją, čia galima įrengti plaukimo baseiną, pirtį, poilsio kambarį, gamybinę bazę, automobilio ar lėktuvo garažą, biurą, ekspozicijų salę.

VANDUO

Jeigu mums reikia vandens augalams ar oro drėgmei palaikyti, tai įrengiamas dirbtinis lietus GEO-RAIN arba įrengiama kapiliarinio laistymo sistema. Ši sistema yra pašildoma geokupole sukaupta šiluma, tad augalai gauna tik šiltą vandenį.

AUTOMATIKA

Visos aukščiau išvardintos sistemos yra integruotos tarpusavyje ir valdomos jutiklių ir kompiuterio pagalba bei internetu.

+370 600 16626

info@geokupolai.lt

Pilies g. 8-4, Vilnius

UAB “Geokupolai”

geokupolai facebook